magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 15 Ocak Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 15 Ocak Çarşamba gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftanın üçüncü çeyrek altınının sahibi oldu. Burçin ve kaynanası arasında yaşanan tartışmanın damga vurduğu bölümde tansiyon oldukça yükseldi. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu sonuçlandığında çarşambanın kazananları kimler oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu için geri sayım Fatih Ürek’in sonuçları açıklamasıyla birlikte sona erecek. Yaşanan gerilim sonrasında Burçin’in kaynanasına yaptığı açıklama programa damga vurdu. Peki, iddialı açıklamalarda bulunan Burçin hafta ortasında kaçıncı sırada yer aldı?


MUTFAKTA GÜNDEM BURÇİN


Günün yarışma yemeği gelinler arasında tartışmaya neden oluyor. Çiğdem Hanıma gelen mesaj ortalığı karıştırıyor. Burçin ve kaynanası Özden Hanım arasında uyumsuzluk krizi yaşanıyor. Aleyna Betül ve Burçin arasında yarışma yemeği yüzünden gerginlik çıkıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU ÇARŞAMBA


Genel puan tablosunun yavaş yavaş şekillenmeye başladığı dakikalarda avantajlı isimler  ve riskli yarışmacılar belli oldu. Kaynanalar tadım işleminin tamamladıktan sonra puanları vererek günün liderini ve en az puanı alan yarışmacıyı belirlediler.


Günün en düşük puanını alan gelini  7 puanla Betül oluyor.


Betül'ün ardından en düşük puanı alan ikinci gelin ise 9 puanla Burçin olarak belirlendi.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 16 puanla Elif oldu. Aleyna ise 15 puan alarak bir puanla birinciliği kaçırıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS