magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 23 Ocak Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 23 Ocak Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi Perşembe günü güven testinin gündem olduğu bölümde en yüksek puanı alan kişi oldu. Gelinler ve kaynanalar geriye doğru yaslanarak kendilerini programa beraber geldikleri kişinin kollarına bırakacak. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde 23 Ocak’ı lider tamamlayan isim kim olacak?

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın finaline sadece bir gün kala şekillenen tabloda kimlerin 5 altın bileziği kazanmaya yakın olduğunu gösteriyor. Gelinlerin ve kaynanaların hem programda kalmaya çalıştığı hem de 5 altın bileziği kazanmak için mücadele ettikleri yarışmada günün performansları sergilendi. Peki, Gelinim Mutfakta’da en faz puanı alan yarışmacı kim oldu?


MUTFAKTA GÜVEN TESTİ HEYECANI


Fatih Ürek'in gelin ve kaynanalara uyguladığı güven testi eğlenceli anlara neden oluyor. Fatih Bey, güven testi ile gelin ve kaynanaları sınıyor. Hangi gelin kaynanasına, hangi kaynana gelinine güvenmiyor ortaya çıkıyor. Gelinler, Aleyna'nın bir görüntüsü üzerine onu eleştiri yağmuruna tutuyorlar. Çiğdem Hanımın yemek tadımı yüne olay oluyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı programda en düşük ve en yüksek puanı alan kişiler belli oldu.


Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla Dilara oluyor.


Dilara'nın ardından en düşük puanı elde eden ikinci isimse 12 puanla Burçin oldu.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 19 puanla Elif olarak duyuruldu. Aleyna ise 16 puanla günü ikincilikle bitiriyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS