magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 24 Şubat Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu, 24 Şubat Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi Elif’in eleştirilerinin gündem olduğu haftanın ilk bölümünde çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Yine puanlama esnasında tartışmaların yaşandığı bölümde Ayten Hanım gündem yarattı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu duyurulduğunda lider olan isim kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu yeni haftanın ilk bölümünde puanlamalarla ilgili gelişmelerin gündem yaratacağını gösterdi. Öte yandan Ezgi’nin Özlem’e gönderme yapması dikkatlerden kaçmıyor. İşte Gelinim Mutfakta’da bugün yaşananlar ve günün lideri ile ilgili detaylar…


MUTFAKTA PUAN TARTIŞMASI


Özüm, kaynanası Ayten Hanımın puanlamasından sonra Elif'ten gelen sert eleştirilere aynı sertlikte karşılık veriyor! Reyhan Hanımın, kendisini övmesine Çiğdem Hanım fazla dayanamıyor ve alaycı bir karşılık veriyor! Ezgi, elendiği halde Fatih Bey tarafından yarışmada kalması sağlanan Özlem'e uçaklı gönderme yapıyor!


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PAZARTESİ


24 Şubat 2020 tarihli bölümde kaynanalar tadım işlemleri sonrasında puanlamaya geçtiler. Verilen puanların toplanmasıyla birlikte de günün en düşük ve en yüksek puanlarını alan isimleri ortaya çıktı.


Günün en düşük puanını alan gelini 11 puanla Ezgi oluyor.


Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelinse 13 puanla Elif oluyor. Diğer iki yarışmacı da 12'şer puan alarak günü ikincilik ve üçüncülükle tamamlıyorlar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS