magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 25 Şubat Salı gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 25 Şubat Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi hafta içi her gün ekranda olan fenomen yarışmada yeni haftanın ikinci gününde çeyrek altını kazanan isim oldu. Nurten Hanım’ın Özüm’ü uyarmasıyla birlikte ortamın gerildiği programda puanlama yine gündem yarattı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu duyurulduğunda zirvede yer alan isim kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Nurten Hanımın açıklamalarının gündem olduğu programda lider olan kişiyi ve en düşük puanı alan yarışmacıyı gösterdi. Özüm’ün uyarı aldıktan sonra tartışma yaşamaya devam etmesi de herkesi şaşırttı. Peki, mutfakta Özüm’ün ağlamasına neden olan şey neydi?


MUTFAKTA GÜNDEM ÖZÜM


Nurten Hanım, yüzüğü ile hamur yoğuran Özüm'ü uyarıyor. Özüm'ün kaynanası Ayten Hanım da, Nurten Hanımı bu davranışı ile gelinini oyalamakla suçluyor. Nurten Hamım ile Reyhan Hanımın arasındaki buzlar eriyor. Aralarındaki yakınlık Çiğdem Hanımı rahatsız ediyor. Ezgi, Özüm ve kaynanası Ayten Hanımı tüyolaşmakla suçluyor; bu suçlama ise, Özüm'ü gözyaşlarına boğuyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI


Kanal D’nin ilgiyle izlenen fenomen yarışmasında en az ve en çok puanı kazanan yarışmacılar kaynanaların verdikleri puanlarla belirlendi.


Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Ezgi oluyor. 


Ezgi'nin ardından günün en düşük puanını elde eden ikinci gelin 12 puanla Özlem oluyor.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Özüm oluyor. Elif ise 13 puanla günü ikincilikle bitiriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS