magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 26 Aralık Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı, 26 Aralık Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yılbaşı hediye çekilişinin gerçekleştiği bölümde perşembenin en yüksek puanını alan kişi oldu. Öte yandan Çiğdem Hanım kolunun kırılmasının ardından yaptığı açıklamalarla şaşırttı. İşte Gelinim Mutfakta puan durumu duyurulmadan önce Çiğdem Hanım ve çevresinde yaşanan olaylar…

Gelinim Mutfakta puan durumu 26 Aralık’taki haftanın dördüncü bölümünde en düşük ve en yüksek puanları kazanan kişileri gösterdi. Yılbaşı hediyeleri için kişi çekilişi yapan kaynanalar kendilerine çıkan ismi değiştirmek isteyince bu durum bazı kaynanaların tepkisine neden oldu. İşte Gelinim Mutfakta’da haftanın finali öncesi meydana gelen olaylar…


MUTFAKTA HEDİYE TARTIŞMASI


Hanımın fazla önemsemediği kolundaki sorunun kırık olduğu ortaya çıkıyor. Hafta başından itibaren Çiğdem Hanımın kolunun bandajlı olması sorunun ne olduğunu merak ettirmişti. Elif'in hastaneye götürdüğü Çiğdem Hanımın kolunun kırık olduğu tespit edilmiş. Bu sırada yeni yıl hediyeleri ile ilgili yapılan çekiliş kaynanalar ve gelinler arasında soruna neden oluyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Haftanın finaline oldukça kısa bir süre kala günün en yüksek ve en düşük puanlarını alan isimler Fatih Ürek tarafından duyuruldu.


Günün en yüksek puanını alan gelini yani çeyrek altının sahibi olan isim 12 puanla Goncanur oluyor. Diğer üç gelin ise 11 puan alıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS