magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 27 Şubat Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 27 Şubat Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi “yalan” tartışmasının yaşandığı Perşembe günü çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Yemeklerle ilgili yorumda yapılmasının ardından kullanılan ifadeleri eleştiren karşı ekip “Ben yalan mı söylüyorum?” yanıtı ile karşı karşıya kalacak. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandığında günün sıralaması nasıl sonuçlanacak?

Gelinim Mutfakta puan durumu hafta finali öncesi verilen son puanların hangi isimleri öne çıkardığını gösterdi. Yalan söyleme tartışmalarının gündem yarattığı bölümde tadım işlemleri esnasında tansiyon yükseldi. İşte mutfakta yaşananlar ve günün öne çıkan olayları…


MUTFAKTA “YALAN” TARTIŞMASI


Çiğdem Hanım ve Özüm arasında "Yalancı deme" tartışması yaşanıyor! Reyhan Hanım, Nurten Hanım üzerinde imaj çalışması yapıyor! Özlem ve kaynanası Nurten Hanım arasında yemeği bulamama sorunu yaşanıyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Kanal D’nin sevilen yarışma programında bugün de puanlama yapılırken gerginlik meydana geldi. Tadımdan sonra verilen puanlar ise günün liderini ve en düşük puan alan isimleri gösterdi.


Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanlı Özüm oluyor.


Günün en yüksek puanını elde ve çeyrek altını almaya hak kazanan yarışmacı ise 15 puanlı kura usulü Elif oluyor. Ezgi de 15 puanı olmasına rağmen çeyrek altını kazanamıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS