magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu,  3 Aralık Salı gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu duyuruldu,  3 Aralık Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi yeni yarışmacının diğer gelinlerin tarzlarıyla ilgili yorumlar yaptığı günde çeyrek altını elde etti. Haftanın ikinci gününde puanlamalarını yapan kaynanalar avantajı ele geçiren ismi belirlediler. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu açıklanmadan önce Elif neden kızdı?

Gelinim Mutfakta puan durumu programa katılan yeni yarışmacıların diğer adaylar ve kendi kıyafetleriyle ilgili yaptığı yorumlar sonrasında açıklandı. Sürekli olarak eleştirilerin gelmesi ise diğer adayları gerdi. İşte Gelinim Mutfakta’da 3 Aralık’ta meydana gelen olaylar…


MUTFAKTA MODA SAVAŞI!                                            


Kaynanalar odasında Ayten Hanım ve Hülya Hanım arasında şıklık atışması yaşanıyor. Ayten Hanımın kendi giyim tarzını Lady Gaga'nın tarzına benzetmesi ise diğer kaynanaları gülme krizine sokuyor. Mutfakta da Yağmur ile diğer gelinler arasında güzel giyinme tartışması yaşanıyor. Duygu'nun 100 TL ile alışverişin nasıl yapılacağını anlatması Çiğdem Hanımın eleştirilerine neden oluyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI


Yeni haftanın ikinci gününde önemli puanlar verilirken kaynanalar dönem dönem yaptıkları eleştirilerle gelinlerinin tepkisini alabiliyor. Buna benzer bir durumun yaşandığı günde lider olan isim yine verilen puanlar neticesinde belirlendi.


Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Duygu oluyor.


Duygu'nun hemen ardından günün en düşük puanını elde eden ikinci gelin 11 puanlı Elif oluyor.


Günün en yüksek puanını elde ederek çeyrek altının sahibi olan gelin ise 14 puanla Aydan olarak açıklandı. Yağmur 13 puanla günü ikincilikle tamamlıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS