magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 3 Şubat Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 3 Şubat Pazartesi gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi 3 Şubat 2020 Pazartesi günü haftanın ilk bölümünde ilk çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu. Kanal D’nin fenomen yarışmasında puan durumu günün en düşük ve en yüksek puanlarını alan isimleri gösterdi. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde gün birincisi kim oldu ve sıralamalar nasıl şekillendi?

Gelinim Mutfakta puan durumu yeni yarışmacıların da ilk performanslarını sergilediği günde sıralamaları ortaya koydu. 3 Şubat 2020 tarihli bölümde gelinler ve kaynanalar arasında yaşanan gergin anlar ise programa damga vurdu. İşte Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümüyle ilgili detaylar ve puanlara ilişkin bilgiler…


MUTFAKTA GERGİNLİK TAVAN YAPIYOR


Gelinler ve kayınvalideler arasında tansiyon yükseliyor. Kullanılan ifadelerin sert bir tepkiyle karşılanmasıyla birlikte ortam bir anda gerginleşecek. Peki, gerginlik puanlara nasıl yansıyacak?


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU


Pazartesi günü yayınlanan ilk bölümde birinciliği elde etmek için mücadele eden gelinler yemek hünerlerini sergilediler. Kaynanalar ise tadım işlemi sonrası puanlamaları yaptılar ve lider olan ismi belirlediler.


Günün en düşük puanını alan gelini 10 puanla Ayça olarak belirlendi.


Ayça'nın ardından en düşük puanını alan ikinci gelin 12 puanla Nihan oluyor.


Günün en yüksek puanını elde ederek çeyrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Dilara oldu. Burçin ise 13 puanla ikinci oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS