magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 4 Şubat Salı gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu belirlendi, 4 Şubat Salı gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftanın ikinci gününde ekranda olan bölümde diğer yarışmacılardan daha fazla puan elde ederek çeyrek altının sahibi oldu. Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programında Zübeyde Hanım ve Ayça arasında yaşanan gerginlik ise yeni güne damga vurdu. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde en çok puanı alan yarışmacı kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu 4 Şubat 2020 tarihli yeni haftanın ikinci bölümünde en çok puanı elde eden ismi gösterdi. Fatih Ürek’in sonuçları açıklamasıyla birlikte çeyrek altının sahibi yarışmacı ortaya çıktı. Peki, haftanın ikinci bölümünde neler yaşandı?


MUTFAKTA ZÜBEYDE HANIM VE AYÇA TARTIŞMASI


Zübeyde Hanım ve Ayça arasında sular durulmuyor. Ayça ve kaynanası Zübeyde Hanım arasında çocuk yüzünden oluşan gerilim, damak tadı konusu ile ikiye katlanıyor. Nurcan Hanım ile gelini Nihan arasındaki düğün sonrası alınan eşyalar konusu gelinleri de içine katan tartışmaya neden oluyor. Puanlama sırasında Nihan'ı öfkelendiren olaylar gelişiyor.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU SALI


Günün lideri olabilmek adına performanslarını sergileyen yarışmacıların elde ettikleri sonuçlar kaynanaların verdikleri puanlarla belirlendi.


Günün en düşük puanını alan gelini 6 puanla Nihan olarak duyuruldu.


Nihan'ın ardından en düşük puanı alan ikinci isim 11 puanla Burçin oluyor.


Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelin 16 puanla Dilara olarak belirlendi. Ayça ise 15 puanla günü ikinci sırada bitiriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS