magazin haberleri

Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! 7 Kasım Perşembe gün birincisi kim oldu?

Video: Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı! 7 Kasım Perşembe gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta gün birincisi haftanın finali öncesinde oldukça değişik bir oylamada çeyrek altının sahibi oldu. Kaynanaların yaptıkları puanlamalar Gelinim Mutfakta tarihinde eşine az rastlanır bir sonuç ortaya çıkardı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu içerisinde 7 Kasım 2019 Perşembe gününü birincisi sırada tamamlayan kim oldu?

Gelinim Mutfakta puan durumu Perşembe günü yapılan puanlamalarda sıra dışı bir görüntüyü ortaya çıkardı. Kanal D’nin fenomen yarışma programında bu hafta beklenmedik olaylar yaşanırken çeyrek altın kura sonrası sahibini buldu. İşte Gelinim Mutfakta’da 7 Kasım’da yaşanan gelişmeler…


MUTFAKTA SIRA DIŞI PUANLAR!


Dört gelin de kaynanalardan eşit puan aldılar ve çeyrek altın kura çekimi sonrası sahibine gitti. Duygu, önceki bölümlerde yaptıkları "Tavuklu Tokmak Köftesi"ni beğenmeyen kaynanalara görev veriyor. Kaynanalar ellerinde tokmaklarla yemeği yapmaya çalışıyorlar. Kaynanaların puanlaması sonrası ilginç bir olay yaşanıyor. Tüm yarışmacı gelinler aynı puanı alarak kura çekimine gitmek zorunda kalıyorlar.


GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU PERŞEMBE


Haftanın finali öncesi genel puan tablosunun büyük oranda şekillendiği günde puanlamalar herkesi şaşırttı. Kura sonrası çeyrek altın sahibini bulurken gelinler isimlerinin çıkması için şans dilediler.


Melike, Elif, Dilan ve Duygu 10 puanla günü eşitlikle tamamladılar. Yapılan kura çekimi sonrasında ise çeyrek altının sahibi Duygu oldu. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS