magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’da kim elendi? 3 Ocak haftanın birincisi ve elenen isim açıklandı

Video: Gelinim Mutfakta’da kim elendi? 3 Ocak haftanın birincisi ve elenen isim açıklandı

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim 30 Aralık – 3 Ocak haftasında en az puanı elde eden yarışmacı oldu. Haftalık bazda en çok puanı alan yarışmacı ise hem Gelinim Mutfakta haftanın birincisi oldu hem de 5 altın bileziği kazandı. Peki, bu hafta Gelinim Mutfakta’da kim elendi?

Gelinim Mutfakta’da kim gitti?” sorusu kaynanaların 3 Ocak 2020 günü verdiği son puanların ardından belli oldu. Fatih Ürek’in yarışmacıların elde ettikleri toplam puanları duyurmasıyla birlikte programa veda eden kişi ortaya çıktı. İşte Gelinim Mutfakta’da bugün yaşananlar ve eleme öncesi son gelişmeler…


MUTFAKTA FIRIN TELAŞI


Goncanur, fırını bozulduğu için diğer gelinlerden yardım istiyor. Fakat beklediği yardımı alamıyor. Puanlama ve yemek tadımı sırasında Emine Hanım riske giriyor. Hafta finalinde kim 5 altın bileziği koluna takacak?


GELİNİM MUTFAKTA’DA KİM ELENDİ?


Kanal D ekranlarının fenomen yarışma programında son puanlamalar bugün yapıldı. 3 Ocak’ta kaynanalar haftalık bazda son kez tadım yaparken gelinler de haftanın son performansını sergiledi. Verilen puanlar neticesinde de haftanın birincisi ve elenen ismi ortaya çıktı.


Haftanın en düşük puanını alan iki gelini Burçin ve Goncanur oldu.39 puan elde eden Burçin haftanın en az puanını alarak yarışmadan elenen isim olacaktı ancak Aydan ve kayınvalidesi Hülya hanımın yarışmadan kendi istekleriyle çekilmek istemeleriyle birlikte Gelinim Mutfakta'dan elenen isim Aydan oluyor.


GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


En yüksek puanı elde ederek 5 altın bileziğin sahibi olan yarışmacı ise 62 puanla Aydan oluyor. Elif ise 52 puan toplayarak haftayı ikincilikle tamamlıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS