magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’da kim elendi, haftanın birincisi kim oldu? İşte puan durumu…

Video: Gelinim Mutfakta’da kim elendi, haftanın birincisi kim oldu? İşte puan durumu…

Gelinim Mutfakta puan durumu haftanın birincisi olan yarışmacıyı ve aynı zamanda programa veda eden ismi gösterecek. Haftalık bazda kritik dakikaların yaşandığı Gelinim Mutfakta’da gün birincisi, ardından da haftanın birincisi açıklanacak. Peki, Gelinim Mutfakta’da kim elendi, 8 Kasım son bölümde yarışmadan kim gitti?

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim kaynanaların haftanın finalinde verdiği puanların genel tabloya eklenmesinin ardından ortaya çıktı. Cuma günü yapılan değerlendirmeler sonrasında verilen puanlar genel tabloyu oluşturdu ve programa veda eden isim ortaya çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu ve yarışmadan kim gitti?


MUTFAKTA MAKET KRİZİ ÇÖZÜLÜYOR


Elif'in eşine ait maketi saklayan ortaya çıkıyor ve herkesi şoke ediyor. Çiğdem Hanım, oğlunun maketini bulup getirene 2 bilezik vadediyor. Bu sırada ilginç bir dutum yaşanıyor. Maketi, mutfaktan alıp gizleyen kişi ortaya çıkıyor. Görenler büyük şaşkınlık yaşıyor. Hafta finalinde ise, kaynanaların verdikleri puanlar elenen ve beş altın bileziği kazanan yarışmacıyı belirliyor.


GELİNİM MUTFAKTA KİM GİTTİ?


Yarışmadan elenen isim hafta içerisinin son gününde verilen puanların ardından yarışmacılara duyuruldu. En çok puanı alan isim 5 altın bileziğin sahibi olurken tabloda en az puanı alan yarışmacı mutfağa veda etti.


Haftanın en düşük puanını alan gelini 49 puanla Dilan oluyor ve Dilan yarışmaya veda ediyor. Melike ise 51 puan alarak kılpayı yarışmada kalıyor.


GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?


Haftanın en yüksek puanını toplayıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 59 puanla Duygu olarak açıklandı. Elif ise 54 puanla haftayı ikincilikle kapattı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS