magazin haberleri

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 24 Ocak Gelinim Mutfakta puan durumu

Video: Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 24 Ocak Gelinim Mutfakta puan durumu

Gelinim Mutfakta haftanın son bölümü ile bugün ekrana geldi. Sevilen programın izleyicileri 24 Ocak puan durumu ile bu hafta kimin elenip yarışmaya veda ettiğini merak ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Haftanın birincisi olup 5 altın bileziğin günün birincisi olup çeyrek altının sahibi olan gelin kim? İşte, merak edilen cevaplar…

Gelinim Mutfakta haftanın finali izleyicileriyle buluştu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Haftanın ve günün birincisi kim oldu? İşte, Gelinim Mutfata’dan elenen gelin ve 24 Ocak puan durumu…


GELİNİM MUTFAKTA 24 OCAK PUAN DURUMU


Dilara'nın eline mikrofon alıp şarkı söyleme isteği Çiğdem Hanımın eleştirilerine neden oluyor. Burçin, yemek tadımı sonrası yanlış puanlama yaptığını düşündüğü kaynanaya sitem ediyor. Çiğdem Hanım, Özden Hanımla yaşadığı sıkıntıları terapiste giderek atmaya çalışıyor. 89. Haftanın final gününde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşanıyor. Fatih Beyin ve yarışma ekibinin de haberi olmadığı sürpriz ise heyecan dolu anlara neden oldu.


GELİNİM MUTFAKTA’DAN KİM ELENDİ?


Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Aleyna oldu. Günün en yüksek puanını alarak çeyrek altının sahibi olan gelini ise 16 puanla Dilara oldu. Elif ise 13 puanda kaldı.


Haftanın en yüksek puanını alıp 5 altın bileziğin sahibi olan gelin 70 puanla Elif oldu.


Haftanın en düşük puanını alan iki gelini İse Burçin ve Dilara oldu. Veda eden gelin ise 44 puanla Burçin oldu. Dilara ise 52 puanda kaldı.


Ancak Aleyna çocuğunun rahatsızlığı nedeniyle yarışmadan çekildi. Bu sayede Burçin yarışmadan kalmayı başardı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS