Son Dakika

Halil Sezai'den sahnede şaşırtan sözler

A A

24.07.2021 - 20:31

Şarkıcı Halil Sezai bir skandala imza attı. Tuzla'daki komşusunu döven ve 43 gün hapis yatan Sezai, yeniden sahnelere döndü. Sahnede öyle sözler söyledi ki duyanlar hayrete düştü.

Komşusunu dövdü, 43 gün cezaevinde yattı. Sahneye döndüğü gibi de "Kafam güzeldi, gerektiği şekilde de tam dövemedim. Bir dahaki sefere inşallah" diyerek skandal sözleri sarf etti.

Şarkıcı Halil Sezai, eylül ayında Tuzla'daki komşusuyla gürültü tartışması yaşamıştı. O tartışma sonrası 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i darp etti. Şiddeti güvenlik kameraları anbean kaydetti, komşu şikayetçi oldu. Gözaltına alınan Halil Sezai, silahla kasten yaralama suçundan tutuklandı. 43 gün cezaevinde kaldı. Cezaevinden çıkan Sezai, yeniden sahnelere döndü. Şarkılarını söylüyordu, birden o güne gitti. "Ben bunu niye söylüyorum onu da bilmiyorum şu anda. Dünyanın en kötü insanlarıyla karşılaştığıma inanabilirsiniz. Duygum bu yalan söylemiyorum. Ama ... herifin tekiydi. Gerçekten hakketti ve kafam güzeldi. Gerektiği şekilde de tam dövemedim bir dahaki sefere inşallah" dedi.

Daha önce bu konuda konuşmak istemediğini ve hapis yattığı söyleyen Sezai, bu kez, izleyenleri hayrete düşürdü.