magazin haberleri

Hekimoğlu dizisi 9. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Emre’ye beklenmedik misafir!

Video: Hekimoğlu dizisi 9. bölüm fragmanı: Yeni bölümde Emre’ye beklenmedik misafir!

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı Orhan’ın beklentisinin aksi yönünde Hekimoğlu’nun bir tepkisiyle karşı karşıya kalacağını gösterdi. Öte yandan Emre’ye ulaşan misafir ise sürpriz gelişmeleri beraberinde getirecek. Peki, Hekimoğlu 9. bölümde Hekimoğlu ve Zeynep’in birlikte hareket etmeleri neleri değiştirecek?

Hekimoğlu fragman videosu Ali’nin sağlığına kavuşması için hastanenin seferber olacağını gösterdi. Lanetli iddialarını bir kenara bırakarak çalışmalarını sürdüren ekipler onu iyileştirmek için çabalayacak. Peki, Hekimoğlu 9. bölümde başka hangi gelişmeler olacak?


HEKİMOĞLU 9. BÖLÜM ÖZETİ


Orhan, at yarışı izlemeye beraber gitmediği için Hekimoğlu’ndan bir ton laf işiteceğini düşünür. Fakat İpek, Hekimoğlu’nun Zeynep’le gittiğini söyler.  Bu haber gündeme bomba gibi düşer.  Öte yandan Emre’nin beklenmedik bir misafiri vardır.


Zeynep, Hekimoğlu ile arasında olanlara yanlış anlamlar mı yüklemektedir? İpek neden Zeynep’in hareketlerini gözlemlemektedir? Emre, Hekimoğlu ve Zeynep’in birlikte çıktığını duyunca ne tepki verecektir? Hastaneye yatan Ali sağlığına kavuşabilecek midir? Yoksa gerçekten lanetlenmiş olabilir mi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS