magazin haberleri

Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı: 7. bölümde büyük iddialaşma!

Video: Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı: 7. bölümde büyük iddialaşma!

Hekimoğlu 7. bölüm fragmanı yeni bölümde hastaneye gelen bir vaka üzerine uzmanların ağrı kesiciler konusunda kararsız kalacağını gösterdi. Hekimoğlu iddialı bir açıklamada bulunurken iki ismin görüş ayrılığı bir sonuca varacak. Peki, Hekimoğlu yeni bölümde hangi ismin görüşleri doğru çıkacak?

16 yaşında bir çocuk, hemolitik anemi bulgusuyla Valide Atik Araştırma Hastanesi’ne yatırılır.  İpek, Hekimoğlu’nun aldığı ağrı kesicilerin ona faydadan çok zarar verdiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ve İpek, Hekimoğlu’nun bir hafta ağrı kesici içmemesine karşın bir ay poliklinik görevi yapmaması konusunda iddiaya girerler.


HEKİMOĞLU 7. BÖLÜM ÖZETİ


Ateş, geç kalan Mehmet Ali’yi polikliniğe kendi yerine yollar. Hasta Mehmet Ali’yi Hekimoğlu sanarak davranışlarını İpek’e şikâyet eder.


Hekimoğlu’nun ağrısı katlanılmaz hale gelse de, iddiayı kazanmakta kararlıdır. İpek ise, Hekimoğlu’nun polikliniğe gelen hastadan özür dilemesini ister.  Genç hastanın durumu gittikçe kötüleşirken, Mehmet Ali, Hekimoğlu’nun ilacını içmediği için mantıklı davranmadığını düşünür.


Hekimoğlu iddiayı kazanabilecek midir? İpek, istediği özrü alabilecek midir? Görme yetisini kaybeden hastanın durumu düzelecek midir? En önemlisi Hekimoğlu kendisiyle yüzleşebilecek midir?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS