magazin haberleri

Hekimoğlu son bölüm full İZLE: Hekimoğlu 8. bölümün tamamı

Video: Hekimoğlu son bölüm full İZLE: Hekimoğlu 8. bölümün tamamı

Hekimoğlu 8. bölümüyle geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Son bölümü izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler Kanal D dizi sayfası üzerinden son bölümü izleyebilecekler. İşte, Ateş Hekimoğlu ve ekibinin son maceralarının yer aldığı Hekimoğlu 8. bölüm sayfası…

Hekimoğlu son bölümüyle geçtiğimiz akşam yine izleyicileri ekrana kilitledi. Peki, Hekimoğlu son bölümde neler yaşandı? İşte, Hekimoğlu 8. Bölümle ilgili detayların yer aldığı Hekimoğlu son bölüm sayfası: Hekimoğlu’nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler.  Oysa Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep’le gider.


Bunlar olurken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk’ün  ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? Aylin ve Murat çifti için yaşam mı daha önemlidir yoksa sadakat mi? Yeni ilaç mümessili Hekimoğlu’na ulaşabilmek için kimi kullanmaktadır?


At yarışı, gerçekten de Zeynep’in umduğu gibi bir randevuya dönüşecek midir?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS