magazin haberleri

Hekimoğlu 3. bölüm neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman?

Hekimoğlu 3. bölüm neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman?

Hekimoğlu 3. bölüm neden yok? Hekimoğlu yeni bölüm ne zaman? Sevilen dizinin izleyicileri Kanal D yayın akışında Hekimoğlu'nu görmeyince bu soruların cevabını araştırmaya başladı. Peki, yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

Hekimoğlu yeni bölümü bu hafta birçok dizide olduğu gibi yılbaşı tatili nedeniyle ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm ise 14 Ocak Salı günü yayınlanacak.


HEKİMOĞLU 2. BÖLÜM ÖZETİ


Liselerarası erkek basketbol müsabakasında karşı takımdan bir oyuncuyla çarpışan 16 yaşındaki Deniz, geçirdiği sarsıntı sonrasında kendini İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin acilinde bulur. Çift görme ve gece terörü atakları yaşamaya başlayan Deniz ‘i inceleyen doktorlar yaşadığı rahatsızlıkların sebebini bir türlü bulamaz.


O sırada inceleyecekleri yeni bir vaka arayışında olan genç doktorlarımızdan Zeynep, Deniz’in durumunu öğrenir ve dosyayı Ateş Hekimoğlu’na getirir. Hekimoğlu hastanın geçirdiği gece terörü ataklarını duyar duymaz herkesi şaşırtacak bir şekilde vakayı almaya gönüllü olur.


Bütün bunlar yaşanırken Orhan’ın özel hayatında da birtakım değişiklikler olmaktadır. Tek dostunun yaşadıklarına kayıtsız kalmayan Ateş, Orhan’ın hayatındaki bulmacayı da çözmeye kararlıdır.


Hekimoğlu, Deniz’in hastalığını incelerken, her türlü ipucunu değerlendirirken, akla gelmedik yöntemler de kullanır. Sınırları zorladıkça hem çocuğun ebeveynleriyle hem de İpek’le çatışmalar yaşar. Ne olursa olsun bildiğini okuyan Hekimoğlu herkesin yalan söylediği bu dünyada bir hayat daha kurtarmak için ne kadar ileri gidecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS