magazin haberleri

Kuruluş Osman 3. bölüm fragmanı: Osman tehlikede!

Video: Kuruluş Osman 3. bölüm fragmanı: Osman tehlikede!

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı 4 Aralık 2019 Çarşamba günü ekranda olacak yeni bölümde yaşanacakları gösterdi. Osman’ın bir kez daha tehlikede olacağı bölümde savaş çanları çalacak. Peki, Kuruluş Osman 3. bölümde tehlike atlatılabilecek mi?

Kuruluş Osman fragman videosu yeni haftada diziseverlerin karşısında olacak bölümde meydana gelecek olayları gösterdi. Bir süredir etrafında yaşanan gelişmelerin farkında olan Osman kısa süre önce gizlice kaleye girmişti. İşte geçtiğimiz hafta dizide yaşananlar ve gelecek bölümün özeti…


KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM ÖZETİ


Osman, Bamsı Bey'in oğlu Aybars'ın katillerinin kalede yuvalanan bir ihanet şebekesi olduğunu düşünerek gizlice kaleye girer ve kalede güvendiği tek kişi olan Kulucahisar Tekfur'u Yorgopolos ile gizli bir anlaşma yapar. Ancak bu anlaşmadan hemen sonra öldürülen tekfurun cesedi, Osman'ın ayaklarının dibine düşer. Katillerin peşine düşen Osman, bataklıkta kendini kurtaran rahibelerle burun buruna gelir. Osman rahibelerin aslında kim olduklarını öğrenebilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Osman'ı yakalayabilecek midir? Yoksa Osman, Yorgopolos'un katillerini bulup, kaleden çıkabilecek midir?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS