magazin haberleri

Lüks yatıyla geldi, lahmacun ve ayran dağıtıp gitti

Video: Lüks yatıyla geldi, lahmacun ve ayran dağıtıp gitti

Bodrum'da lahmacun fiyatları tartışma konusu. Bir iş insanı herkesi şaşırttı. Kurban Bayramı tatilini Bodrum'da geçirenler hayırsever iş insanının dağıtığı bedava lahmacun ayranı görünce şoke oldu. Ücretsiz dağıtılan lahmacun ve ayrandan almak isteyen tatilciler sahile akın etti.

Turizm, ilaç, gayrimenkul ve otomotiv yedek parça sektörlerinde yatırımları bulunan bir iş adamı 46 metre uzunluğundaki ultra lüks yatı ile Cennet Koyu'na yanaştı. “Queen Anne” isimli yatı ile halk plajının karşısına demirleyen iş adamı, tatilcilere lahmacun ayran ikram etmek istedi.


Kurban Bayramı için Bodrum’a gelen ve adının açıklanmasını istemeyen iş adamı, yardımcılarından lahmacun yaptırmalarını istedi. Bu esnada bot ile halk plajına gelen iş adamı, hazırlanan lahmacun ve ayranları vatandaşlara dağıttı.


Halk plajında ücretsiz lahmacun dağıtılacağını gören tatilciler deniz keyfini bir kenara bırakıp lahmacun-ayran kuyruğuna girdi. Lahmacun dağıtan iş adamı daha sonra çocuklara ise, süt mısır ikram etti. Büyük yoğunluk oluşan halk plajında bin adet lahmacun 5 dakikada tükendi.


Adını açıklamayan iş adamı gün boyu halk plajında konuşulan isim oldu. Merak konusu olan iş adamı daha sonra sesiz sedasız ailesi ile birlikte yatına döndü.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS