magazin haberleri

MasterChef’te kim elendi? İşte 7 Kasım son bölümde MasterChef’ten elenen isim

Tüm Son Dakika Gelişmeleri

O terörist yakalandı
Video: MasterChef’te kim elendi? İşte 7 Kasım son bölümde MasterChef’ten elenen isim

MasterChef Türkiye’de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. 4 eleme adayının yer aldığı MasterChef’te elenen yarışmacı duygusal bir konuşma gerçekleştirdi. Peki, 7 Kasım’da MasterChef’ten kim elendi, fenomen yarışmada kim gitti?

“MasterChef’te kim gitti?” sorusu akşam saatlerinde eleme heyecanının sona ermesinin yanıt buldu. Puanlamaların tamamlanmasının ardından yarışmaya veda eden isim ortaya çıkarken programda oldukça önemli gelişmeler yer aldı. İşte MasterChef Türkiye’de bu hafta yarışmaya veda eden kişi…


MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?


MasterChef ilk iki eleme adayı Salı günü yapıldı. İki takım arasında yaşanan rekabetin ardından kırmızı takım birinciliğin yani dokunulmazlığın sahibi oldu. Dokunulmazlığı kaybeden mavi takımın yarışmacıları ise kendi aralarında dokunulmazlık için yarıştı.


Mavi takımın yarışmacıları arasından Kıvanç birinciliğin sahibi olurken eleme potasına Mustafa’nın adını yazdırdı. Yapılan oylama sonucunda ise Suna elem potasına girdi.


MASTERCHEF’TE 4 ELEME ADAYI KİMLERDİ?


Geçtiğimiz akşam yani MasterChef 43. bölümde yapılan dokunulmazlık yarışını ise yine mavi takım kazandı. Dolayısıyla eleme adayının seçileceği kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık heyecanı başladı. Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı ise Batuhan kazandı. Batuhan da eleme potasına Eda’yı gönderdi. Son eleme adayı ise kırmızı takım tarafından yapılan oylama sonrası belli oldu. MasterChef 4. eleme adayı verilen oylar sonucunda Güzide oldu.


MASTERCHEF’TEN KİM ELENDİ?


MasterChef’teki 4 eleme adayı Mustafa, Suna, Eda ve Güzide arasında yapılan puanlama sonrasında yarışmadan elenen isim Eda oluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS