magazin haberleri

O Ses Türkiye finalistleri kimler oldu? O Ses’te final heyecanı!

Video: O Ses Türkiye finalistleri kimler oldu? O Ses’te final heyecanı!

Hadise, Murat Boz, Beyaz ve Seda Sayan’ın takımları O Ses Türkiye yarı final bölümünde finalist olabilmek için sahne aldılar. Hadise’nin 6, Murat Boz’un 3, Beyazıt Öztürk’ün 5 ve Seda Sayan’ın 3 yarışmacısının bulunduğu yarı finalde finalistler belli oldu Peki, O Ses Türkiye finalistleri kimler?

O Ses Türkiye yarı final heyecanı programın takipçilerini ekran başına kilitledi. Programın 2020 sezonunda final yaklaşırken büyük bir aşamayı geride bırakan yarışmacılar yollarına devam etmek istiyorlar. Peki, yarı finalde mücadele eden isimler arasından finale kalan yarışmacılar kimler oldu?


Beyazıt Öztürk'ün finalistleriHadise'nin finalistleri  • Eyüp

  • Ceren


Seda Sayan'ın finalisti


Alkan


Murat Boz'un finalisti


Turgut


YARI FİNALDE NELER OLDU?


İlk turda dört grup halinde sahne alan ve teker teker canlı yayında performans sergileyen yarışmacılardan dokuz tanesi, halk oylaması ile ikinci tura geçti. İkinci turunda ise dokuz isim, üç grupta karşılaştı. Yine birer birer sahne alarak farklı şarkılar ile performans sergileyen yarışmacılar, halk oylaması sonucunu beklediler. Her gruptan ikişer kişi, O Ses Türkiye finalisti olarak adını yazdırmayı başardı. Acun Ilıcalı, hangi jürinin hangi yarışmacıları yarışmanın finaline kaldı açıkladı. Açıklanan bu altı isim, 15 Şubat Cumartesi akşamı canlı yayında O Ses Türkiye şampiyonu olmak için mücadele edecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS