magazin haberleri

Oğlu için yardım çağrısında bulunmuştu! Bakanlık harekete geçti

Video: Oğlu için yardım çağrısında bulunmuştu! Bakanlık harekete geçti

Aşık Ali Nurşani kendisi gibi kansere yakalanan oğlu için sevenlerinden yardım istedi. Bu çağrının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca "Değerli halk ozanımız için gerekli işlemler bakanlığımızca başlatılmıştır." açıklamasında bulundu.

Gırtlak kanserine yakalanan oğlu Engin Nurşani’nin tedavisi için gerekli parayı bulamayan Aşık Ali Nurşani yardım için çağrısında bulundu.


Sosyal medya üzerenden sevenlerine seslenen Nurşani “Değerli canlar. Gövdemin tek tüyü, bir tek oğlum maalesef gırtlak kanserine yakalandı sizin herkesin tüm sevenlerinin desteğine ihtiyacım var. Neyim varsa verdim.


Böyle olmasını istemezdim. Sizlere gelmek istemezdim. Gün geldi sizlerin kapısına geldim. Elinizden ne geliyorsa… Oğlumun kurtuluşu için yardıma ihtiyacım var. Baba olarak buna ihtiyacım var. Başka bir dileğim yok. Sizleri çok seviyorum.” dedi.


Bakanlık harekete geçti


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;


Değerli halk ozanımız için gerekli işlemler bakanlığımızca başlatılmıştır. Hassasiyetinize ve halkımızın ozanımız için verdiği desteğe ayrıca teşekkür ederim.


 Değerli halk ozanımız için gerekli işlemler bakanlığımızca başlatılmıştır. Hassasiyetinize ve halkımızın ozanımız için verdiği desteğe ayrıca teşekkür ederim. https://t.co/56W1KRVgvI


— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) July 28, 2019
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS