magazin haberleri

Şampiyon dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri netleşti

Video: Şampiyon dizisi oyuncuları, konusu ve karakterleri netleşti

TRT1’in yeni dizisi Şampiyon oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri ile 12 Eylül 2019 Perşembe günü ilk sınavını verecek. Tolgahan Sayışman’ın başrolünde yer aldığı dizide Kafkas lakaplı boksörün hayat hikayesi ekrana taşınacak. Peki, Şampiyon dizisi oyuncuları kimler, projenin oyuncu kadrosu içerisindeki isimler hangi karakterleri canlandıracak?

Şampiyon dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Geçtiğimiz haftalarda Tolgahan Sayışman’ın yer alacağı projeyle ilgili ilk bilgiler paylaşılmış ve oyuncunun sahneler için özel olarak hazırlandığı öğrenilmişti. Peki, Şampiyon’un oyuncuları kimler ve dizinin konusu ne?


ŞAMPİYON DİZİSİNİN KONUSU NE?


"Kafkas" lakaplı Fırat Bölükbaşı, gelecek vadeden genç bir boksörken hayatının fırsatı ayağına gelir. Ama bu fırsat büyük bir trajediye dönüşerek onu bir anda hayatının en karanlık dönemine itmiştir. Oğlu Güneş 7 yaşına geldiğinde ise kaderi onu yine ringe çağırır. Kafkas'ın tutunacağı tek dal olan Güneş'e de annesinden amansız bir hastalık miras kalmıştır. Hayatla maçını 7 yıl önce kaybeden Kafkas'ın rövanşı kaybetmeye hiç niyeti yoktur. Canı ne kadar acırsa acısın "Şampiyon" yıkılmaz ve hep aynı sözü tekrarlayarak dikilir hayatın karşısına; Bir raunt daha!


ŞAMPİYON DİZİSİ OYUNCU KADROSU


Yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda ise Ketche ( Hakan Kırvavaç ) oturacak. Senaryosu Alphan Dikmen ve Başak Angigün ikilisi tarafından kaleme alınan projenin oyuncuları ise şöyle; Tolgahan Sayışman (Fırat-Kafkas), Erdal Özyağcılar (Yaman), Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna), Erkan Avcı (Zafer), Halit Özgür Sarı (Kerem), İlayda Alişan (Neslihan) , Mehmet Bozdoğan (Tansel), Berk Yaygın (Serhat), Bahar Süer (Mücella), Volkan Keskin (Uraz), Emir Özyakışır (Güneş) ve Meltem Savcu (Gülten), Vedat Erincin (Harun)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS