magazin haberleri

Zalim İstanbul 13. bölüm fragmanı (YENİ) Şeniz intihar edecek mi?

Video: Zalim İstanbul 13. bölüm fragmanı (YENİ) Şeniz intihar edecek mi?

Zalim İstanbul 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz akşam ekrana gelen Zalim İstanbul son bölümünün ardından gözler yeni bölümde yaşanacaklara çevrildi. Yeni bölümle ilgili önemli ipuçlarını taşıyan 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Cenk’in gerçeklerin açığa çıkması için yeni bir plan kurduğu bunun sonunda da Şeniz’in intihara giriştiği görüldü. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Zalim İstanbul son bölüm fragmanı…

Zalim İstanbul 12. bölümüyle geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Son bölümün ardından gözler yeni bölümde yaşanacaklara çevrildi. Yeni bölümle ilgili önemli ipuçlarını içeren Zalim İstanbul son bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtım filminin sonunda Şeniz’in intihara kalkıştığı görülüyor. Öte yandan Cenk, Cemre ve Seher Nedim’i kurtarmak için kolları sıvıyor. İşte, yeni bölümle ilgili merak edilen detaylar…


Zalim İstanbul 13. Bölüm Fragmanı yayında! Şeniz intihar mı ediyor? Seher, Ceren'in söylediği tüm yalanları sonunda yakalar. Cemre'ye yaptığı haksızlığı anlayıp onu Nedim ile konuşturur. Ceren ise annesinin gazabıyla baş başa kalır.


Cemre Nedim'e yapılanları kanıtlayabilmek için Nedim'in odasına kamera yerleştirmeye karar verir. Ancak yerleştirilen bu kameradaki bazı görüntüler Cemre'yi şaşırtır.


Şeniz ise Cenk tarafından hayal kırıklığına uğratılır. Oğlunun yaptıklarına üzülen Şeniz ağlayarak çatıya çıkar. Şeniz kendine bir şey yapacak mı?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS