magazin haberleri

Zalim İstanbul 14. bölüm İZLE: Zalim İstanbul son bölümün tamamı

Video: Zalim İstanbul 14. bölüm İZLE: Zalim İstanbul son bölümün tamamı

Zalim İstanbul 14. bölümü ile geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Son bölümün hemen ardından son bölümün tamamını içeren sayfa yayınlandı. 14. bölümü izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler Zalim İstanbul 14. Bölümün tamamının yer aldığı sayfayı araştırıyor. İşte, Zalim İstanbul son bölüm tamamı…

Zalim İstanbul 14. bölümle geçtiğimiz akşam ekrana geldi. Son bölümün ardından gözler gelecek bölümde yaşanacaklara çevrildi. Ancak, ekrana gelen son bölümü izleyemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler son bölümün yayınlandığı Zalim İstanbul 14. bölüm sayfasını araştırıyor. Kanal D üzerinden yayınlandı. İşte, Zalim İstanbul 14. bölümün tamamın yer aldığı bölüm linki…7 Ekim 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 14. Bölümünde Cemre ve Cenk'in evliliği köşkte bomba etkisi yaratıyor!


Şeniz ve ev halkı Cenk'in Amerika'ya gidişi için verilen partidedir. Cenk gidiş partisine bomba bir haberle iştirak eder. Cemre ile evlenmiştir ve bu haberi tüm davetlilerin önünde haykırır. Başta Şeniz ve Ceren olmak üzere bu haber herkesin üzerinde şok etkisi yaratır. Şaşkınlıklar geçtikten sonra Şeniz kendini kaybetmiş bir şekilde Cenk ve Cemre'ye hamle eder. Çıldırmış gibi bu haberin yalan olduğnu oğlu Cenk'ten itiraf etmesini bekler; fakat, Cenk evlilik cüzdanını herkese sallar. Şeniz daha da çıldırır; ama, yapabileceği bir şey kalmamaıştır. Aynı ruh halini Ceren de yaşar. Kendini odaya kapatır ve bunun bir hayal olmasını diler.


Agah Beyin ise, öfkeden gözleri bir şey görmez. Cenk'i evlatlıktan reddeder ve elindeki tüm imkanları ondan alır. Cemre ve Cenk bu baskılara hazırdırlar. Umursamadan planları doğrultusunda hareket ederler. Bu haber en çok Seher ve Nedim'i yaralar. Seher bir kızının daha gayri-meşru yollardan evlendiğini duyunca yıkılır. Nedim de, hayatının en güzel anlarını yaşatmış oldu Cemre'nin bu hareketini kabullenemez.


Bu sırada ilginç bir şey olur. Cemre'yi aklayacak olan görüntüler Seher'in elindedir. Flash belleği Şeniz'den aldıktan sonra içeriğine bakmak için Agah Beyin bilgisayarını kullanır. Gördükleri karşısında şoke olur. Ceren'in, Nedim'e eziyetlerini izlemektedir. İzlemeye daldığı sırada odaya Agah Bey girer ve o da bu kötü anlara şahit olur...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS