magazin haberleri

Zalim İstanbul 2. fragmanı İZLE: Seher gerçekleri öğreniyor!

Video: Zalim İstanbul 2. fragmanı İZLE: Seher gerçekleri öğreniyor!

Zalim İstanbul 12. bölüm heyecanla bekleniyor. Son bölümde yaşananların ardından Cemre’ye ne olacağı ve Nedim’in karşılaşacakları merak ediliyordu. Yayınlanan son fragmanda Ceren’in Nedim’e kötü davranışları Seher tarafından fark ediliyor. Öte yandan Cenk ise Ceren’i sert bir şekilde uyarıyor. İşte gelecek bölümle ilgili önemli ipuçlarını taşıyan Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanı…

Zalim İstanbul 12. Bölümde yaşanacaklar heyecanla bekleniyor. Son bölümde Nedim, Agah Bey’in tehdidi ile Cemre’ye yüz çevirmişti. Agah Bey ise Cemre’yi Antakya’ya gönderme kararı almıştı. Yaşananların ardından dizinin izleyicileri gelecek bölümde neler olacağını merak etmeye başladı.


Gelecek bölümle ilgili önemli ipuçlarını taşıyan Zalim İstanbul 12. bölüm fragmanları yayınlandı. İlk yayınlanan fragmanda Cemre’nin Cenk’in evinde kaldığı ve aile bireylerinden büyük tepki aldığı görülmüştü.


İkinci fragmanda ise olayın rengi değişmeye başladı. Ceren’in Nedim’e karşı sert tavırları Seher Hanım tarafından anlaşıldı. Ayrıca, Seher’in Nedim’e sorduğu “Korkuyor musun?” sorusu ise akıllarda soru işaretleri uyandırdı.


Peki, Zalim İstanbul gelecek bölümde neler olacak? Zalim İstanbul 12. bölüm 23 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de…

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS