magazin haberleri

Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanı yayında! Şeniz Köşk’ten kovuldu

Video: Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanı yayında! Şeniz Köşk’ten kovuldu

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz akşam 26. bölümüyle ekrana gelen Zalim İstanbul’da sular durulmuyor. Yıllardır saklanan tüm gerçekler teker teker açığa çıkıyor. Yayınlanan fragmanda Şeniz’in Köşk’ten atıldığı görüldü. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, gelecek bölümde yaşanacaklarla ilgili detayların yer aldığı Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanı…

Zalim İstanbul’un geçtiğimiz akşam ekrana gelen son bölümünde yıllardır saklanan sırlar bir bir ortaya çıktı. Gözler yeni bölüme çevrilmişken gelecek bölümle ilgili ipuçlarının yer aldığı Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekrana gelen fragmanda Şeniz’in köşkten kovulduğu görüldü. Peki, Zalim İstanbul 27. bölümde neler yaşanacak? İşte, merak edilen detaylar…


Agah gerçekleri öğrendikten sonra Şeniz'i köşkten kovar. Karaçay mülklerine girişi yasaklanmıştır. Şeniz'e karşı oldukça öfkeli olan Agah tüm gemileri yakmıştır. Duruma anlam veremeyen Damla ise yaşananlardan dolayı Nedim'i suçlar. Annesinin eve geri döneceğini düşünmektedir.


Şeniz'in gitmesiyle eline geçen fırsatı değerlendiren Ceren, köşkte hanımlığını ilan eder. Şeniz'den intikamını aldığını düşünür. Ancak karşısında Damla'yı bulur.


Yaşadığı şokun ardından kendine gelen Şeniz savaş bayraklarını çıkartır. Nedim'den öcünü almaya kararlıdır. Bir şekilde o köşke geri dönecektir. Nedim, Şeniz'e bir uyarıda bulunur. Ancak karşısında intikam ateşiyle tutuşan bir kadın vardır.


Şeniz'in köşke dönmek için bir sonraki hamlesi ne olacak? Agah'ı ikna edebilecek mi? Zalim İstanbul yeni bölümüyle 20 Ocak Pazartesi 20.00'da Kanal D'de yayınlanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS