magazin haberleri

Zalim İstanbul 29. bölüm CANLI İZLE: Nedim ve Cenk kardeş mi?

Video: Zalim İstanbul 29. bölüm CANLI İZLE: Nedim ve Cenk kardeş mi?

Zalim İstanbul 29. bölümde Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu ortaya çıkıyor! Yeni bölümü izlemek isteyenler ise Kanal D canlı yayın sayfası üzerinden yeni bölümü izleyebilecekler. İşte, Zalim İstanbul 29. bölümün tamamının yer aldığı Kanal D canlı yayın sayfası…

Tüm gemileri yakan Nedim, Agah'ın karşısına geçip beklenen konuşmayı yapar. Artık onun yanında değil, karşısında olduğunu söyler. Karaçay Köşkü için sıkıntılı zamanlar devam etmektedir. Cenk'in Nedim'e karşı gittikçe yükselen öfkesi etrafındakileri de kasıp kavurur. Ancak ortaya çıkacak olan gerçek Cenk ve Nedim dahil herkesin hayatını onarılamaz bir şekilde değiştirecektir. Cenk ve Nedim'in kardeş olduğu yapılan DNA testinde ortaya çıkar. Gerçeği öğrenmek zorunda kalan Cemre ne yapacağını şaşırır. Üzerindeki bu yük artık ona ağır gelmektedir. Çareyi annesi Seher'e sığınmakta bulur.


KANAL D CANLI YAYIN SAYFASI İÇİN TIKLAYIN


Cenk bir hışımla şirkete gider ve Nedim'in karşısına geçerek babasının emeklerini bu şekilde hiçe sayamayacağını, bu duruma engel olacağını söyler. Gırtlak gırtlağa gelen iki kardeşin kavgasına daha fazla dayanamayan Cemre, gerçekleri ulu orta açıklayıverir. Kardeş olduklarının öğrenen Cenk ve Nedim şoke olur. Ortaya çıkan bu gerçek Karaçaylar için yeni bir dönemin başlangıcıdır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS