magazin haberleri

Zalim İstanbul 25. yeni bölüm fragmanı: Evlilik oyunu gerçek mi olacak?

Video: Zalim İstanbul 25. yeni bölüm fragmanı: Evlilik oyunu gerçek mi olacak?

Zalim İstanbul 25. bölüm fragmanı Agah’ın duydukları sonrasında oldukça öfkeleneceğini gösterdi. Evlilik oyunun gerçeğe dönüşeceği iddialarını aklı almayacak. Peki, Zalim İstanbul yeni bölümde Nedim’in kararı ne olacak?

Zalim İstanbul fragman videosu Nedim’im Cemre’ye olan öfkesi nedeniyle Ceren’e yönelik bir karar alacağını gösterdi. Yaşanan olaylar konaktaki birçok kişiyi derinden etkileyecek. İşte Zalim İstanbul yeni bölüm tanıtımı ve 25. bölümde yaşanacaklar…


ZALİM İSTANBUL 25. BÖLÜM ÖZETİ


Cenk ve Cemre'nin sahte evliliği köşktekiler tarafından öğrenilir. Agah, duydukları karşısında çılgına döner zira Nedim için yapılmış olan bu evliliği aklı almamaktadır. Nedim, Cemre'ye olan öfkesi sebebiyle seçimini yapmış ve Ceren ile olan evliliğini sürdürme kararı almıştır. Cenk ise Cemre'ye duyduğu aştan bir an bile şüphe etmez yaşanan tüm tatsız olaylara rağmen bu durumu sevdiği kadın ile paylaşır.


Öte yandan Şeniz, Ceren'in tuzağına düşer. Ceren intikam ateşiyle yanmaktadır. Şeniz'den öcünü almaya kararlıdır.


Cemre artık Nedim karşısında ne yapacağını bilemediği için rest çeker. Evlilik sahte bile olsa Cenk eğer yüzüğü ona geri takarsa evliliğin gerçek olacağını söyler. Cemre'nin bu resti Nedim'in fikrinin değişmesine sebep olacak mı?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS