Son Dakika

Fener Ol kampanyasına büyük destek

Fener Ol kampanyasına büyük destek

Fener Ol kampanyasına büyük destek

İlk gününde 31.5 milyon TL toplanan 'Fenerbahçe WinWin' programının ikinci gününde Acun Ilıcalı ile birlikte ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Fenerbahçeli eski boksör Adem Kılıçcı, futbolcu Mehmet Aurelio ve ünlü isim Hakan Ural yayına katıldı.İşte Fener Ol kampanyasının detayları...

Fenerbahçe WinWin kampanyası kapsamında 23.35 itibarıyla Türkiye genelinde satılan özel forma adedinin 103.234 olduğu açıklandı.

Acun Ilıcalı ve Beyazıt Öztürk arasında ilginç bir iddialaşma yaşandı. Beyazıt Öztürk, "Acun sen ne kadar forma aldın?" diye sordu. Acun Ilıcalı ise, "Kim daha fazla forma alacak diye yarışalım mı?" cevabını verdi. Beyazıt Öztürk ise, "Acun sen bağışlıyorsan.... Beşte biri." diyerek esprili bir yanıt verdi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Ben ne kadar forma alacağımı en son söyleyeceğim." ifadelerini kullandı.

Ekran yüzlerinin tuttuğu takımlar

Mersin Fenerbahçeliler Derneği, 593 forma aldığını açıkladı. Adana Fenerbahçeliler Derneği ise 401 forma aldıklarını duyurdu. Denizci Fenerbahçeliler Derneği'nden Barış Türkmen, derneği adına 535 forma bağışladı.

Cem Yılmaz'dan özel gösteri

Programda Ali Koç, Ersun Yanal ve Fenerbahçe Futbol A Takımı da yer aldı. Cem Yılmaz kampanya için özel olarak tasarlanan formayı giyerken Alex de Souza'nın imzasını öptü. Ünlü komedyen ayrıca kampanyaya katılan 1500 kişiye özel bir gösteri düzenleyeceğini açıkladı.

Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, takım halinde 10 bin forma satın alacaklarını ve bu formaları Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlayacaklarını söyledi. Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Hamdi Akın, 1 daire ve 1000 özel forma siparişi verdi. Ali Koç, "Fener Ol'da ilk gittiğim isimlerden biri Hamdi Akın'dı. İstediğimiz desteği, düşünmeden kabul etti." ifadelerini kullandı.

Verilecek hediyeler

- Ali Koç ile maç izleme
- Ülker Stadyumu'nda maç
- Ülker Arena'da maç
- Futbol ve Basketbol takımları ile buluşmak
- İstediğin bir sporcunun özel gününde yanında olması
- Futbol takımı ile yemek
- Obradovic ve Ersun Yanal ile yemek
- 10 çifte masrafsız Amerika seyahati
- 20 kişi Alex de Souza ile yemek yiyecek
- 50 Alex de Souza imzalı forma
- 20 araba
- 5 ev

İlk günün rakamları

▪750 bin SMS
▪55 bin forma