Teknik direktör hakeme saldırdı

Video: Teknik direktör hakeme saldırdı
Yeşil sahalarda istenmeyen görüntüler bu kez <a class="in-news-link" href="/izmir" target="_blank" title="İzmir haberleri">İzmir</a>'den geldi. Amatör lig maçında bu kez olayları başlatan, gençlere, sporculara örnek olması gereken bir teknik direktördü. Verilen karar sonrası sahaya girdi ve hakeme saldırdı.

Yeşil sahalarda istenmeyen görüntüler bu kez İzmir'den geldi. Amatör lig maçında bu kez olayları başlatan, gençlere, sporculara örnek olması gereken bir teknik direktördü. Verilen karar sonrası sahaya girdi ve hakeme saldırdı.

Bir anda sahaya daldı. Art arda maçın hakemine darbeler indirdi. Üstelik bunu yapan bir futbolcu yetiştiren bir spor adamıydı. İzmir Birinci Amatör Lig onuncu grup maçında, Ayrancı Gençlikspor ile Mesev Gençlik ve Spor takımları karşı karşıya geldi. Maç bir bir berabere devam ediyordu. Hakem son dakikada Mesev Gençlik Spor lehine frikik kararı verdi. Rakip takım teknik direktörü Burak Atasoy karara tepki gösterince tribüne yollandı.

Atağın devamında gol olunca tribüne gönderilen Burak Atasoy sahaya atladı. Gol sonrası maçı bitiren orta hakem Fatih Tokail'e saldırdı. Teknik direktöre futbolcu ve taraftarlar da katıldı. Saldırıya uğrayan hakem kendini güçlükle soyunma odasına attı. Polis yan hakemlere de saldıran gruba biber gazıyla müdahale etti. Müdahale sonrası olaylar yatıştı. Hakem saldırganlar hakkında şikayetçi oldu.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS