15 Ocak Sayısal Loto sonuçları: 3. devir! MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Video: 15 Ocak Sayısal Loto sonuçları: 3. devir! MPİ Sayısal Loto çekiliş sonuçları

Sayısal Loto 15 Ocak çekilişi her hafta olduğu gibi bu hafta da Çarşamba günü Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapıldı. Çekilişin hemen ardından açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 3. kez devretti. Peki, diğer ikramiye bilgileri ne oldu? İşte, 15 Ocak Sayısal loto sonuçları ve talihli rakamlar…

Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişin hemen ardından her hafta olduğu gibi bu hafta da Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri çekilişin ardından büyük ikramiyenin hangi talihli rakamlara isabet ettiğini araştırmaya başladı. Hemen belirtelim ki büyük ikramiye 6 bilen çıkmayınca 3. kez devretti.


Her hafta Çarşamba günü olduğu bu hafta da saat 21.40’da Milli Piyango İdaresi tarafından Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş canlı olarak da MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı. Peki, talih kuşu hangi rakamlara isabet etti. İşte, 15 Ocak Sayısal Loto çekiliş sonuçları…


SAYISAL LOTO SONUÇLARI


Sayısal Loto oyununun 1288. çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugünkü çekilişte kazandıran numaralar 12, 13, 14, 17, 23 ve 48 olarak belirlendi.


Sayısal Loto oyununun 1288. çekilişinde 6 bilen çıkmayınca 4 milyon 650 bin 542 liralık ikramiye devretti.


Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, çekilişte 5 bilen 70 kişi 8 bin 288'er lira, 4 bilen 4 bin 755 kişi 92'şer lira ve 3 bilen 98 bin 71 kişi de 11 lira 80'er kuruş ikramiye kazandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS