17 yaşındaki Emre’ye veda

Video: 17 yaşındaki Emre’ye veda

İş dünyasının ünlü çiftinin 17 yaşındaki oğlu, gece saatlerinde Şişli’de bıçaklanarak öldürülmüştü. Gencin cenazesi gözyaşlarıyla toprağa verildi. CNN TÜRK muhabiri Kaan Temeltaş'ın haberi.

Herkesin sevdiği bir genç, çok iyi bir arkadaştı. Kalbine aldığı bıçak darbesiyle hayatını kaybetti. Emre Tyler Mays, iş insanı Randolph Ward Mays ve Figen Mays çiftinin 2 oğlundan biriydi. İddiaya göre 17 yaşındaki Emre’nin, 2 gün önce abisiyle ettiği kavga sonucunda burnu kırıldı. Hastaneye gitmek için ambulansa binen Emre’ye, annesi eşlik etti.

Bu sırada Şişli Etfal Hastanesi’nin bahçesinde bir kalabalık vardı, iki aile ferdi arasında çıkan tartışma sonrası bir kişi bıçaklanmıştı. Ve o ağır yaralanan kişinin oğlu akın kutlu da, hastanede bıçakla bekliyordu.

O sırada ambulanstan inen Emre Mays'ı gördü. Emre'yi babasına bıçakla saldıran kişi sanınca. Saldırgan elindeki bıçağı 17 yaşındaki çocuğun kalbine sapladı.


Emre için Sarıyer Yeniköy camiinde cenaze töreni düzenlendi. Saldırgan olaydan sonra kaçmaya çalıştı, fakat hastane bahçesinde elinde bıçağıyla birlikte yakalandı. Tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yürütülen soruşturmada aynı zamanda bir polis de olaya geç müdahale ettiği için açığa alındı. 17 yaşındaki Emre’nin ölümüyle ilgili soruşturma devam ediyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS