Akıllı şehir yolunda dev buluşma

Video: Akıllı şehir yolunda dev buluşma

Cumhurbaşkanlığı himayesinde 15-16 Ocak'ta Ankara'da "Akıllı Şehirler Kongresi" etkinliği düzenlenecek. Etkinliğe 31 ülkeden 110 yabancı katılacak.

Akıllı şehirler ve uluslararası işbirliği, akıllı şehir teknolojileri, yenilikçilik ve girişimcilik... Hepsi tek bir etkinlik çatısı altında buluşacak. 31 ülkeden 110 yabancı katılacak.


Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye Belediyeler Birliği tarafından 15-16 Ocak tarihlerinde Ankara'da "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi" etkinliği düzenlenecek. Açılış konuşmasını Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak. Etkinliğe İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerin belediye başkanları da katılacak.


ATO Congresium'de 3 gün sürecek Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi etkinliğinde, 2020-2023 ulusal akıllı şehirler stratejisi ve eylem planı açıklanacak. Ayrıca etkinlikte belediyeler için akıllı şehirler fikir yarışması ödül töreni ile TÜBİTAK-Türkiye Belediyeler Birliği olgunluk değerlendirme uygulama işbirliği protokolü de imzalanacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS