Ali Ağaoğlu'ndan Taksim saldırısı yorumu

Ali Ağaoğlu'ndan Taksim saldırısı yorumu

İşadamı Ali Ağaoğlu, yaşanan terör olaylarının kendisini ve ailesini nasıl etkilediğini anlattı. Taksim'deki canlı bomba saldırısı sonrası hayatını kaybedenleri anmak için ailesiyle İstiklal Caddesi'ne çiçek bıraktığından bahseden Ağaoğlu: "Benim için güzel bir nostalji oldu, 15 yıldır gitmemiştim İstiklal Caddesi'ne.. Millet fakir karanfil bırakıyordu, ben gül bıraktım" diye konuştu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ali Ağaoğlu, Bakırköy’de yer alan Ağaoğlu Central Park’ın satışına başladığını düzenlenen basın toplantısıyla duyurdu. Toplantıda terör olaylarının ekonomik atılımlarını engelleyemeyeceğini vurgulayan Ağaoğlu, “Terörü lanetliyorum. Ölenlere rahmet, geride kalanlara sağlık diliyorum. Teröristlerin istediğini yapmayacağız. Puslu havalarda hep çıkışlar yaptık. Özellikle dünyanın kaotik ortamında ve ülkemizin yaşamış olduğu talihsiz olaylar döneminde bile atılım yaptık. Kabuğumuza çekilmeyeceğiz. İşimize devam edeceğiz. Ekonomi döndüğü sürece üstesinden geliriz. Bu günlerin üstesinden geleceğiz” dedi. 

Ali Ağaoğlu'nun Central Park projesinde satışlar başlıyor

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Toplantıda Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde yaşanan terör saldırısına da değinen Ağaoğlu, hayatını kaybedenleri anmak için olay yerine ailesiyle birlikte gittiğini anlatarak "O gün ortanca hanımın doğum günü vardı, boğaza yemeğe götürecektim. Bir anda aklıma geldi, hanımı ve oğlumu aldım. 15 senedir İstiklal Caddesi'ne gitmemiştim, güzel bir nostalji oldu. Gittim, olay yerinin olduğu yere millet fakir karanfil bırakıyordu ben gül bıraktım" dedi.