None

Annenin 2 yaşındaki kızını darp ettiği anlar, gizli kamerayla kaydedildi

A A

12.12.2017 - 13:49 Son Güncelleme:

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde 27 yaşındaki T.T.'nin 2 yaşındaki kızını darp etme görüntüleri kocası E.T.'nin şüphelenip evine gizli kamera koymasıyla ortaya çıktı.

E.T.'nin evin bir bölmesine gizlice yerleştirdiği gizli kameranın kaydettiği o anlar adeta kan dondurdu. Anne T.T.'nin “Gırgır nerede? Gırgırı nereye koydun? Hemen getir. Gırgırı nereye koydun ya?” diye bağırdığı görüntülerde minik kızın ağladığı görülüyor.

Yerden kalkan, ağlayarak çığlık atan kızına “Allah belanı versin, gırgırı nereye koydun” diye tepki gösteren anne, bir süre sonra kızını tokatlayıp kaldırıp yeniden koltuğa fırlatması dehşete düşürdü.

Eşine boşanma davası açtı

Yaşanan sürecin ardından T.T., ailesinin bulunduğu Çorlu’ya yerleşti. Bu süreçte E.T. de eşine boşanma davası açtı. Kızı hakkında geçici uzaklaştırma cezası, geçen Cuma günü biten T.T., avukatıyla birlikte eşinin evine giderek kızının velayetini aldığını söyledi. 

Bakanlık'tan açıklama geldi

Adalet Bakanlığı konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, babanın bu görüntüleri delil olarak mahkemeye sunmadığı. Bu görüntülerin mahkemeye sunulduktan sonra velayetin babaya verildiği söylendi.