Son Dakika

CHP'nin Mersin mitingine 'Squid Game'li çağrı!

A A

03.12.2021 - 18:56

Mersin'de yarın düzenlenecek CHP mitingine halk 'Squid Game' adlı diziyle özdeşleşen kartlarla davet edildi. CHP'li Mannah miting için 'Squid Game' adlı diziyle özdeşleşen kartlarla dağıtılan davetiyelerle ilgilerinin olmadığını söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 4 Aralık’ta Mersin'de düzenleyeceği miting öncesinde kentte dağıtılan kartlar gündem oldu. CHP'nin mitingi önce kent ve çevre illerde geniş kapsamlı çalışmalar devam ederken, bir dizi ve film izleme platformunda izlenme rekor kıran Güney Kore yapımı 'Squid Game' adlı dizi ile halka çağrı yapıldı. Kentte, dizi ile gündem olan kartlar dağıtıldı. Kartta, 'Oyunu sonlandırmak için, 4 Aralık Cumartesi 13.00' yazıldığı görüldü.

CHP'Lİ AĞBABA'DAN DAVET

CHP'nin Mersin'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla düzenleyeceği mitingin hazırlıkları sürüyor. Kente gelerek temaslarda bulunan ve hazırlıkları inceleyen Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, partisinin il binası önünde basın açıklaması yaptı. CHP'li Ağbaba, il yönetimi ve belediye başkanlarının katıldığı açıklamasında, yarın saat 13.00'te, yıkılan Tevfik Sırrı Gür Stadyumu alanında yapılacak mitinge Mersinlileri davet etti.

'KARTLARLA İLGİMİZ YOK'

Öte yandan CHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Eymen Mannah, kentte yarın düzenlenecek CHP mitingi için 'Squid Game' adlı diziyle özdeşleşen kartlarla dağıtılan davetiyelerle ilgilerinin olmadığını söyledi.ch