CNN TÜRK’e özel Ipsos Seçmen Anketi Türkiye'nin Gündemi'nde

CNN TÜRK’e özel Ipsos Seçmen Anketi Türkiye'nin Gündemi'nde

Lider araştırma şirketi Ipsos, sonuçlar açıklandıktan sonra seçmenin nabzını tuttu. 19 Nisan Çarşamba günü saat 21:00’de, Ahu Özyurt’un sunduğu Türkiye’nin Gündemi’de, CNN TÜRK’e özel hazırlanan büyük anket ekrana gelecek.

Hızla değişen gündemde, olup biteni anlamak; farklı görüşleri en cesur, en basit, en anlaşılır ve en açık şekilde görmek için Ahu Özyurt konuklarıyla ekranda olacak. Gündeme dair her şey Türkiye’nin Gündemi’nde tartışılıyor.


Tarihi referandumun en merak edilen soruları: 'Kadın-Erkek, genç-yaşlı, kırda-kentte… Hangi seçmen ne oy verdi? Evet ve Hayır oyları hangi partilerden geldi? Seçmen tercihini neye göre yapti? Tercihinden memnun mu? Değiştirmek ister mi? Siyasetçileri nasıl değerlendiriyor, önümüzdeki günleri nasıl görüyor?' konuşulacak, Ahu Özyurt soracak, Ipsos Türkiye CEO’su Sidar Gedik, Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Prof. Dr. Ergün Yıldırım, Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Somer, Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tanju Tosun ve Siyaset Bilimci Murat Yılmaz yanıtlayacak.IPSOS Seçmen Anketi Türkiye’nin Gündem’inde

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS