Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin en büyüğü olacak

Video: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin en büyüğü olacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ankara'daki şehir hastanesi, Türkiye'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ankara'daki şehir hastanesi, Türkiye'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sincan Lale Meydanı'ndaki toplu açılış töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

 Önümüzdeki dönemde Sincan'da çok önemli projelerimiz olacak. Bunlardan biri Temelli Göleti Millet Bahçesi'dir. Bu eser Ankara'nın giriş kapısı diyebileceğimiz Temelli'deki göletin çevresine yapılacaktır. 2 km'lik tramvay hattıyla toplu taşıma sistemleri arasındaki geçişler kolaylaşacak, trafik yoğunluğu azalacak.

Belediyecilik laf değil eser üretmeyi gerektirir. Sabun köpüğü gibi şişirilenlerin havası iş başına geçince sönüp gidiyor. İzmir Körfezi pislikten geçilmiyor, aynı benim aldığım İstanbul'un Haliç'i gibi. İnşallah İzmirliler de oylarını Cumhur İttifakı'na verecek.

17 yıldır her alanda ülkemizi kalkındırmanın mücadelesini verdik. Ülkemizi 3 buçuk kat büyüttük. Ankara'daki şehir hastanesi, Türkiye'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz.

Törende Ankara Şehir Hastanesi projesiyle ilgili hazırlanan tanıtım videosu vatandaşlara izletildi

Eskiden siyaseti pamuk ipliğine bağlı bir Türkiye vardı. Şimdi bölgesinde ve dünyada sürekli yükselen bir Türkiye var. Fırsatçılar bu dönemde de işe koyuldu. Döviz, faiz, enflasyon kıskacında teslim alınmaya çalışılan Türkiye'nin mücadelesine destek vermek yerine, fırsatçı bir anlayışla kene gibi milletimizin sırtına yapışanlara meydanı bırakmayacağız. Fırsatçı elinde malı olduğu halde stokçuluk yapanlardır. Belediyelerimiz vasıtasıyla ürün satmaya başladık. Fiyatlar yarı yarıya indi, daha da inecek. 

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Keçiören Kalaba Meydanı'ndaki toplu açılış töreninin ardından özel bir hastanenin açılışını gerçekleştirdi.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS