Erdoğan, İmamoğlu ile görüştü

Video: Erdoğan, İmamoğlu ile görüştü
<a class="in-news-link" href="/cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan" target="_blank" title="Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan haberleri">Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan</a>, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem <a class="in-news-link" href="/imamoglu" target="_blank" title="İmamoğlu haberleri">İmamoğlu</a>'nu kabul etti. Görüşmede İmamoğlu, Erdoğan'dan oy istediğini söyledi. İmamoğlu, Erdoğan'ın yanıtını da paylaştı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu kabul etti. Görüşmede İmamoğlu, Erdoğan'dan oy istediğini söyledi. İmamoğlu, Erdoğan'ın yanıtını da paylaştı.

Merakla beklenen buluşma gerçekleşti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 50 dakika süren görüşmede hem Erdoğan'ın Belediye Başkanı olduğu dönem hem de 31 Mart Yerel Seçimi konuşuldu. Görüşme sonrası açıklama yapan İmamoğlu, Erdoğan ile İstanbul'u özellikle de dikey mimariyi konuştuklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı'nın AK Parti grubunda dile getirerek eleştirdiği Beylikdüzü'ndeki Kıbrıs Anıtı da gündeme geldi. Ekrem İmamoğlu o eleştiriye bizzat yanıt verdi.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS