Erdoğan sert çıktı: Siz kimin, neyin militanısınız?

Video: Erdoğan sert çıktı: Siz kimin, neyin militanısınız?

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Başkanları Toplantısı'na canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan açıklamasında; "Ben Başçavuşum, Uzman Çavuşum. Ben binlerce şehidin kanını alan bayrağıma uzanan ellerin karşısında militanım. Ezana dokunan dillerin karşısında militanım. Çok şükür ülkemin ve milletin militanıyım. Peki siz kimin neyin militanısınız?" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde;

Salgının seyrini aşağı yönlü sürdürmesi bize önemli imkanlar verecek gibi görünüyor. Teşkilatlarımızda görev almış ve istikametini unutmamış istisnasız herkesin yeniden partimiz çatısı altında bir araya gelmesini sağlamak mecburiyetindeyiz. Toparlayarak, birleştirerek ve bütünleştirerek işe başlamalıyız.

Önce kendi içimizdeki arkadaşlarımızın gönlünü kazanmazsak milletimizin gönlüne hiç giremeyiz.

2023 seçimlerine güçlü bir teşkilat ve vizyonla hazırlanmayı planlıyoruz. Cumhur İttifakı ile birlikte hem Cumhurbaşkanlığı hem de mecliste zaferle çıkacağız. Bizim hizmet siyasetimiz seçimden seçime değil, yılın her günü çalışmayı gerektirir.

CHP HALA 3 MAYMUNU OYNUYOR

Taciz ve tecavüz skandallarının üzerinden 2 ay geçmiş olmasına rağmen CHP hala 3 maymunu oynuyor. Kendilerine oy vermeyen öğretmeni öğretmen, çiftçiyi çiftçi saymıyorlar. Bu işi ülkemizin güzide bir sanatçısının TV programına çıkanları linç ettirmeye kadar vardırdılar.

SİZ KİMİN MİLİTANISINIZ?

Bu ülkenin askerine, uzman çavuşuna militan diyecek kadar ileri gittiler. Bunlara en güzel cevabı emekli bir astsubayımızın şu sözleri veriyor; Ben Başçavuşum, Uzman Çavuşum. Ben binlerce şehidin kanını alan bayrağıma uzanan ellerin karşısında militanım. Ezana dokunan dillerin karşısında militanım. Çok şükür ülkemin ve milletin militanıyım. Peki siz kimin neyin militanısınız?

Ankara'dan İstanbul'a kol kola yürüyenler, siz kimin ve neyin militanısınız?

Milletimiz bunların hesabını vakti saati geldiğinde size sorar. Bize düşen o gün gelene kadar tüm bu taciz, tecavüz, hırsızlık, ahlaksızlık vakalarının siyasi faturasını CHP'nin önüne koymaya devam etmek.

Merhum Karakoç gibi ifade edecek olursak, "Beden ölür çürür cana bakın siz. Kim kiminle yürür ona bakın siz."

Yolumuz haktan ve hakikatten yana bakarak hizmet ve eser üretmeyi sürdüreceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasını tamamlayana kadar durmayacağız.

EKONOMİ DE ATILIM

Bu kriz dönemini, iş adamlarımız, ihracatçılarımız bu kriz dönemini adeta fırsata çevirdi. Hibeden desteğe kadar pek çok uygulama ile milletimizin yanında yer aldığımızı gösterdik. İnşallah 2021 yılında çok daha büyük bir atılım gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Yaşadığımız büyüklü küçüklü badireler ülkemizi her türlü krize dayanıklı hale getirdi. Temel hizmetten savunma sanayiine kadar her alanda hedeflerimizi hayata geçirecek seviyeye geldiğimize inanıyorum.

Son bir gayretle Türkiye'yi oyun dışına itmek isteyenler ellerindeki tüm kozları sahaya sürdü. 2023 seçimleri diğer birçok faktörün yanı sıra bu tarihi sürecin başarısı bakımından da önemlidir. İnşallah hep birlikte bu mücadeleden alnımızın akıyla çıkacağız

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS