Fatih'te sigara içen gence yumruklu saldırı

Fatih'te sigara içen gence yumruklu saldırı

{ title }

SONRAKİ VİDEO

İstanbul Fatih'te bir giyim mağazasında satış görevlisi olarak çalışan Gökay Çetin, mola saatinde mağazasının önünde motosikletinden inen bir sürücünün yumruklu saldırısına uğradı. Sigara içtiği sırada bir anda yediği sert yumrukla bayılarak yere yığılan mağaza çalışanı Çetin, saldırgan tarafından hastaneye kaldırıldı. O anlar ise bir işyeri kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Edinilen bilgilere göre olay 26 Haziran günü Fatih'in en işlek yerlerinden Fevzipaşa Caddesi'nde 17.50 sıralarında yaşandı.

Bir mağazada yaklaşık 6 aydır satış görevlisi olarak çalışan 23 yaşındaki Gökay Çetin, mola saatinde sigarasını içmek için mağazadan dışarı çıktı.

Burada, park halindeki bir otomobilin yanına gelen Çetin, paketinden çıkardığı sigarasını yakıp içmeye başladı.

Çenesine yumruk attı

Kısa bir süre sonra Çetin'in önünde durduğu otomobilin arkasına bir motosiklet yanaştı. Motosikletten inen kırmızı montlu sürücü, sigara içen mağaza çalışanıyla tartışmaya başladı. Kısa bir süre sonra da Gökay Çetin'in çenesine sert bir yumruk attı.

Bayılttığı genci hastaneye götürdü

Çetin, yediği yumruğun şiddetiyle önce bayıldı, sonra da düşerken kafasını otomobile çarparak yere yığıldı. Mağaza çalışanına ilk müdahaleyi yumruğu atan saldırgan yaptı. Saldırgan, kısa bir süre yerde ayıltmaya çalıştığı Gökay Çetin'i kucaklayarak hastaneye kaldırdı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

9 gün sonra taburcu oldu

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne kaldırılan Gökay Çetin burada tedavi altına alındı.

Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen Çetin hastanede 9 gün süren tedavisinin ardından bugün öğle saatlerinde taburcu oldu. Saldırganın ise karakoldaki işlemlerinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasıyla ortaya çıkan olayla ilgili saldırıya uğrayan mağaza çalışanı, yakınları, hastane yetkilileri, caddedeki görgü tanıkları habercilere röportaj vermekten kaçınırken, yetkililer de resmi açıklama yapmadı.

Enver ALAS / İSTANBUL / DHA

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber