Gazetecilik Başarı Ödülleri sahiplerini buldu

Gazetecilik Başarı Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin 1959 yılından bu yana verdiği 'Gazetecilik Başarı Ödülleri' sahiplerini buldu. CNN TÜRK 2 ayrı kategoride ödül kucakladı. Hürriyet Gazetesi de sekiz dalda ödüle layık görüldü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bazen çok zor şartlarda, bazen tehlikeler atlatarak, bazen üzerinde aylarca çalışarak hazırladılar haberlerini. O haberler için verdikleri emek 72 yıllık Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından ödüllendirildi. Bu yıl 59. kez düzenlenen başarı ödülleri tam 23 kategoride dağıtıldı. Yazılı, görsel ve internet medyasının emekçileri ödüllerini düzenlenen gecede aldı.

CNN TÜRK ailesi 2 ödül kucakladı. TV haber dalında CNN TÜRK Haber Koordinatörü İrfan Sapmaz, Doğan Haber Ajansı için Kudüs'te bulunduğu geçtiğimiz Aralık ayında yayınladığı "Filistinli göstericinin vurulma anları" başlıklı haberi ile ödül aldı. TV haber program dalında da ödül yine CNN TÜRK'te yayınlanan Cüneyt Özdemir ile "5N1K: Reza Zarrab Özel" konulu programa verildi. Hürriyet Gazetesi ise tam 8 ayrı dalda ödüle değer görülerek gecede dikkat çekti.