Gençler külliyeye kadar pedal çevirdi

Video: Gençler külliyeye kadar pedal çevirdi

AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları AK Parti'nin kuruluşunun 18. Yıl dönümü dolayısıyla bir etkinlik düzenledi. "Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18" temasıyla düzenlenen etkinlikte gençler, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ile birlikte bisiklet turu yaptı.
 

 


AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları AK Parti'nin 18. Yaşını kutladı. Gençler AK Parti Genel Merkezi’nden Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne kadar pedal çevirdi. 

AK Parti etkinlikler için bu yılki temayı "Türkiye sevdasıyla yaşımız hep 18" olarak belirledi. Bu kapsamda da kutlamalarda türkiye genelinde gençler ön planda olacak. AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin de gençlerle birlikte AK Parti Genel Merkezi’nden Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne kadar bisikletle gitti.

Şahin, AK Parti'nin kuruluş yıldönümü etkinliklerinin bugün ile sınırlı kalmayacağını da ifade etti. Fatih Şahin, 18 yıllık sürede AK Parti çatısı altında hizmet eden tüm isimlere de teşekkür etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan da 18. Yıldönümüne ilişkin yaptığı açıklamada, "Dostlarım dün bitti, geçti gitti. Bugün yeni bir gündür. Aydınlık Türkiye için geleceğimiz için yeniden yollara düşme günüdür" ifadelerini kullandı. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS