Hafriyattan insan kemiği çıktı

Video: Hafriyattan insan kemiği çıktı
<a class="in-news-link" href="/sivas" target="_blank" title="Sivas haberleri">Sivas</a>'ta hafriyatın içinde hurda arayan gençler, insan kemikleri buldu. Hemen polise <a class="in-news-link" href="/haber" target="_blank" title="haber haberleri">haber</a> verildi. Polis şimdi o hafriyatın nereden geldiğini araştırıyor.

Sivas'ta hafriyatın içinde hurda arayan gençler, insan kemikleri buldu. Hemen polise haber verildi. Polis şimdi o hafriyatın nereden geldiğini araştırıyor.

Sivas'ta Alibaba Mahallesi Çayboyu Caddesi üzerine bulunan boş bir arsaya kamyonlarla getirilen hafriyat döküldü. Arkadaşları ile hafriyat sahasında gezinen Abuzer Serdar Kurt, hurda toplamak amacıyla çalışmaya başladı. Bu sırada insan çenesine benzettiği kemiği görünce arkadaşlarına haber verdi.Olay yerine gelen arkadaşları da kemiğin bir insana olabileceğini düşünerek durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri inceleme yaptı. Hafriyat içerisinde yapılan aramada kol ve bacak kemikleri de bulundu. Ekipler, yaptıkları incelemenin ardından kemikleri toplayarak Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, hafriyatın nereden getirildiği araştırılıyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS