Son Dakika

Hastane kapısına bırakıp kaçtılar!

A A

11.10.2021 - 10:40

Karnından kurşunla yaralanmış arkadaşlarını hastaneye götürdüler ama içeri girmediler. Yaralı genci hastane önündeki sedyeye karga tulumba yatırıp kaçtılar. Polis, kamera kayıtlarında da görülen o kişilerin peşinde.

Karnından silahla vurulmuş arkadaşlarını arabadan karga tulumba indirdiler. Hastane kapısı önündeki sedyeye koyup kaçtılar. Hastane kapısına bırakılan genç ise yapılan tüm müdahalelre rağmen kurtarılamadı.

Olay 2 Ekim'de Beyoğlu Kaptanpaşa Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre Yusuf Çölgeçen, henüz belirlenemeyen bir nedenle silahla karnından vuruldu. Gencin 4-5 arkadaşı yoldan geçen bir otomobilin önünü kesip, yaralı genci bindirip hastaneye getirdi. Hastaneye gelen kişiler yaralı arkadaşlarını karga tulumba araçtan indirip hastanenin önündeki sedyeye koyup kaçtı. Yaralı halde sedyeye bırakılan Yusuf Çölgeçen tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Yaralı gencin hastane kapısındaki sedyeye bırakılışı, güvenlik kameralarına yansıdı.

Yolda yaralı genci aracına alan kişi ise "Önümü kestiler, arkadaşımızı hastaneye görürücez dediler. Ama hastane önündeki sedyeye bırakıp kaçtılar" ifadesini kullandı. Kamera kayıtları inceleme altına alındı. Yaralı genci hastane kapısındaki sedyeye bırakıp kaçan kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.