"Kaçacaklar' söylemi yanlış"

"Kaçacaklar' söylemi yanlış"

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CNN TÜRK'te önemli açıklamalar yaptı. İnce, Cumhurbaşkanlığı seçimindeki "Gel bakalım Muharrem" sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki gösterdi. Gündeminde Kılıçdaroğlu'nun "Vakıflar aracılığıyla para transferi" iddiası da vardı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bir kez daha 2018'deki Cumhurbaşkanlığı seçimi üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. Kılıçdaroğlu'nun "Vakıflar aracılığıyla para transferi" iddiası ve bürokratları hedef alan sözlerine bir yorum da Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'den geldi.

"Kaçacaklar" söylemi yanlış vakıflar ve para meselesine ben de karşıyım."

İnce, CNN TÜRK'te konuştu. Altı muhalefet partisinin birleştiği altılı masaya değindi. Davet edilseniz altılı masaya katılır mısınız? sorusuna yanıt verdi.

İnce, her şartta cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı. Belediye başkanları Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığında isimlerinin geçmesini değerlendirdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

İnce, Maltepe Mitingi'nde Atatürk posterlerinin olmaması üzerinden CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı. İYİ Parti lideri Akşener'in Abdülhamid'e yönelik sözlerine de değindi.

"Atatürk de bizim, Abdülhamit de bizim. Bu kamplaşma doğru değildir nokta."