Kaçak döküm kamerada

Video: Kaçak döküm kamerada

Tüm uyarılara,denetimlere ve cezalara rağmen kaçak döküm yapan hafriyat kamyonları engellenemiyor. Kaçak dökümün son adresi İstanbul Tuzla oldu. Plakasız bir kamyon zabıtanın gözü önünde kaçak döküm yapıp kaçtı.

Cezalara, uyarılara aldırış etmedi, kaçak döküm yaptı. Takip edildiğini anlayıncada kaçmaya başladı. O anları zabıta ekipleri cep telefonu kamerası ile kaydetti.


İstanbul'da 14 resmi hafriyat döküm sahası var, 9 bine yakın kamyonda ise GPS sistemi bulunuyor. Buna rağmen kaçak dökümlerin önüne geçilemiyor.


İstanbul'daki kaçak dökümlerin son adresi Tuzla Tepeören oldu. Zabıta ekipleri şüphelendikleri bir kamyonu takibe aldı. Kamyon Tuzla'da damperindeki malozları yolun ortasına döktü. O anlarda zabıta ekipleri de kayıttaydı.


Olayın ardından zabıta ekipleri kamyonun önüne geçip müdahale etmek istedi. Yakalanacağını anlayan kamyon şoförü ile zabıta ekipleri arasında kovalamaca başladı. Kamyon bir süre sonra izini kaybettirdi.


DEVREYE POLİS GİRDİ


Ekipler, kaçan sürücüyü yakalamak için güvenlik kameralarını mercek altına aldı. Bölgeye sadece inşaat atıkları değil çöp de dökülüyor. Çevre sakinleri tepkili. Denetimlerin artırılmasını istiyorlar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS