hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kamyonetten ekmek alan sevimli köpek kamerada

  KAYNAK DHA

  Sivas'ta marketlere ekmek dağıtımı yapan bir kişi, her gün sayılı getirdiği ekmeğin eksik çıktığını gördü. Güvenlik kamerasını inceleyince ekmekleri kimin aldığı ortaya çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İmranlı'da marketlere ekmek dağıtımı yapan Hüsamettin Torun, kamyonetteki ekmek sayısının her gün eksik çıkması üzerine market kamerası incelendi. Kameraya yansıyan görüntülerde ekmeği kamyonetten bir sokak köpeğinin aldığı fark edildi. Marketin önünde bekleyen köpeğin ekmek dağıtıcısının mağazaya girmesiyle birlikte harekete geçtiği görüldü. Öncelikle kamyonetin etrafında gezinen köpeği, etrafta kimse olmadığını görünce kasaya çıktığı ve poşetin içinden ekmekleri yere düşürüp, kenara taşıyarak yediği görüldü. Köpeğin ekmek dağıtıcısı mağazadan çıkmadan uzaklaştığı fark edildi. Görüntü, izleyenleri gülümsetti.

  Ekmek dağıtıcısı Hüsamettin Torun, araçtan günlük ekmeğin eksildiğini fark edince güvenlik kamerasına baktıkları ve şaşırdıklarını belirterek, "Geliyorum kasayı sayıyorum. İki tane ekmek eksik. Marketin kamerasından inceleyince köpeği gördük. Aracın içerisine girip ekmekleri alıp yiyor. Ben de artık ona her gün iki tane ekmek veriyorum" dedi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow